با علم

با علم

روش های ساده نو کردن دکوراسیون خانه

چهارشنبه 6 5 1395 12:57

روش های ساده زیادی هست برای نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید که توی دکوراسیون خونه و فضای کارمون تازگی و شادابی و زیبایی رو حس کنیم و از لحظه لحظه حضورمون لذت ببریم.

تو این روزا که نزدیک شروع سال جدیده و طبیعت آواز نو شدن سرداده خوبه که اتفاقای تازه و خلاقانه تو خونمون رقم بزنیم.

اینجا ، پارسیان هوم . باز با یه عالمه ایده جدید و خوشگل برای شما که دوست دارین متفاوت باشین، شاد باشین و زندگی رو دوست دارین.

اگه آماده اید شروع کنیم.امروز یه روز خوبه که می خوایم حس خوبمون و به دکوراسیون خونه و فضای کارمون منتقل کنیم.

8 روش ساده ،سریع و ارزون برای نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید:

 اول پولوتو برای وسایل بزرگ کنار بذار

اگه می خواهید بازسازی ساختمان براتون به راحتی انجام شه،وقتیبرای خرید لوازم دکوراسیون داخلی به بازار میرین بیشتر پول تون رو واسه وسایل بزرگ دکوری کنار بذارین مثلا یه آینه قاب شده بزرگ که میاد تو خونه یه تاثیر خیلی بزرگی داره تا اینکه بجای اون یه تعداد زیادی وسیله دکوری کوچیک بخرین وبذارین توی ویترین.

 مناسب با فصل لوازم دکوری رو تغییر بده

ازچیزایی که تو هر فصل زیاد میشه میتونی به عنوان وسیله دکوری استفاده کنی مثلا دونه های کاج توی یه سبد یا صدف های دریا یا انار های کوچیک خشک یه … اینا میتونه هم سرگرم کننده باشه وقتی که میاد روی میز نشیمن و هم طبیعت بهرایگان در اختیارت میذاره که باهاش خونه تو خوشگل کنی.

چیدن میز با وسایل طبیعی

چیدن میز با وسایل طبیعی

دکور میز غذاخوری زیبا وساده

دکور میز غذاخوری زیبا وساده

شاخه درخت برای دکور اتاق ناهارخوری

شاخه درخت برای دکور اتاق ناهارخوری

میزآرایی پاییزی و ارزان

میزآرایی پاییزی و ارزان در خانه شیک

تزیین سفید وزرد میز ناهارخوری

تزیین سفید وزرد میز ناهارخوری

وسایل جانبی دستشویی و حموم رو عوض کن

وقتیبه اندازه کافی برای بازسازی ساختمان، پول نداری کل دکور دستشویی و حموم رو تغییر بدی ، میتونی بجای اون وسایل اونهارو تغییر بدی مثل شیرآلات قدیمی یا آینه و جای حوله و همین طور چراغ های اون ها .حتی یه تغییر کوچیک در رنگ حوله ها و مایع دستشویی وظرف اون این فضا ها رو تبدیل به یه جای زیباتر میکنه.

تزیین سرویس بهداشتی

تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی

حمام قدیمی بازسازی شده رنگارنگ

حمام قدیمی بازسازی شده با قفسه های رنگارنگ

دکوراسیون داخلی حمام با تم دریایی

دکوراسیون داخلی حمام با پرده تم دریایی

دکوراسیون شاد حموم

دکوراسیون شاد حموم با اکسسوری رنگی

تم بهاری دکوراسیون داخلی حمام زیبا

تم بهاری دکوراسیون داخلی حمام زیبا

تزیین حموم کهنه با گل

تزیین حموم کهنه با گل

وسایل تزیینی برای دکوراسیون داخلی حمام

وسایل تزیینی برای دکوراسیون داخلی حمام

استفاده از میوه درخت کاج در میز آرایی

استفاده از میوه درخت کاج در میز آرایی

 وقتشه که بری سراغ آشپزخونه

بازماگه برای بازسازی پول نداری اشکال نداره بجای تغییرات کلی توی آشپزخونه ، میتونی با عوضکردن درهای کابینت ودستگیره های اون حال وهوای تازه ای به آشپزخونه بدی و چقدر بهتر میشه تو این تغییر رنگ دستگیره ها ،چراغ و شیرآلات رو با هم ست کنی.

باز سازی کابینت های قهوه ای

باز سازی ارزان کابینت های قهوه ای

کابینت سفید و زیبا

کابینت سفید و زیبا

 

آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه با دکور قدیمی

آشپزخانه بازسازی شده مدرن

آشپزخانه بازسازی شده مدرن

رنگ کردن کابینت ها برای بازسازی

رنگ کردن کابینت ها برای بازسازی

آشپزخونه مدرن وبازسازی شده


آستین بالابزن خودت بساز و پولتو پس انداز کن

الانبا این همه امکانات مثه اینترنت وفیلم های آموزشی مختلف میتونی بدون اینکهیه هنرمند تمام عیار باشی چیزای زیبایی رو خلق کنی.پس بهتره که تو قسمت “خودت بساز ” بری و روش درست کردن وسایل دکوری ، تزیین دکوراسیون داخلی خانه و دفتر کارو مزون وهر جایی که دکورش براتون مهمه رو شروع کنی.

از فکر کاغذ دیواری بیا بیرون

برای نوسازی،دیواریکی از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی یه فضاست چون در واقع پس زمینه ای برایمبلمان و سایر وسایلیه که در یک فضا می چینیم و هر نوع تغییری توی رنگ یا بافتش با عث عوض شدن سبک و حال و هوای فضامون می شه.الان موضوع اینه که می خواید برای عید یه حال  و هوا ی جدید تو دکوراسیون داخلی خونتون یا محل کارتون ایجاد کنید ولی می خواید کم هزینه باشه ؛الان وقتشه که بری توی انباری وکمدهای خونه بگردی بشقاب های قدیمی گل دار و نقاشی شده کهاز مادر ومادر بزرگ به ارث رسیده در بیاری تمیزشون کنی و با چندتا میخ بزنی به دیوار و یا تابلوهای قشنگی که اصلا یادت رفته داری.حتی میشه از پوستر های بزرگ که تداعی کننده طبیعت ،کهکشان ،شهر و با چیزای مورد علاقت هست بجای کاغد دیواری استفاده کنی.در این مورد مطالب متعدد و مختلفی تو سایت منتشر کردیم که الان وقتشه دوباره یه نگاهی بهشون بندازین.


استفاده از شابلون در دکوراسیون داخلی

آموزش کاغذ دیواری دست ساز1

آموزش کاغذ دیواری دست ساز

آموزش کاغذ دیواری دست ساز2

تغییر رنگ دیوار خلاقانه

تغییر رنگ دیوار خلاقانه

روش ایجاد طرح زیبا روی دیوار

روش ایجاد طرح زیبا روی دیوار

مراحل ساخت دیوار پوش

مراحل ساخت دیوار پوش

روش ساده وارزون تزیین دیوار

روش ساده وارزون تزیین دیوار

تابلوی زرد در نشیمن

تابلوی زرد در نشیمن

زیبا سازی اتاق به روش های جدید

زیبا سازی اتاق به روش های جدید

قاب های رنگی در اتاق خواب

قاب های رنگی در اتاق خواب

 متر من، همراه اول من در خرید از بازار مبل

برایاینکه هنگام بازسازی ساختمان،در پولو و وقتت صرفه جویی کنی وقتی از خونه راه میوفتی یادت باشه کهاول فضایی که میخوای واسش وسیله بخری اندازه بگیری و روی کاغذ بنویسی و بعدشم دست اون متر بیچاره رو بگیر ببر که هم دلش باز شه هم خیلی به کارت میاد که با هاش میتونی اندازه وسیله ها رو دربیاری و یه خواهش عاجزانه دارمکه هیچوقت وسیله ای رو چشمی اندازه نزنین که چه بسا مبل هایی بودن که نرفته برگشتن .راستی در خونه رو اندازه بزنین که مطمئن بشین وسیله از در خونه میره تو.

آینه رمز زیبایی در دکوراسیون

الان چند سالی هست که آینه ها دوباره دارن مهمون دکوراسیون خونه ها و فضاهای کاری ما میشن، گرچه نه میشه استاد آینه کار رو پیدا کرد نه میشه اون وقت وحوصله قدیم را جستجو کرد. اما میشه با یه کم خلاقیت به آینه ها لباس امروزی بپوشونیم واز زیبایی شون و بازتاب های سحر آمیزشون توی دکوراسیونمون لذت ببریم. مثلامیشه یه دیوار رو با آینه تزیین کرد و از قاب های کوچک چوبی برای زیبا کردن این دیوار استفاده کرد.

آینه برای دکوراسیون دفتر کار

آینه برای دکوراسیون دفتر کار

آینه چوبی در گالری صوفیان

دکوراسیون زیبا باآینه چوبی منبت کاری

آینه در دکوراسیون خانه

آینه در دکوراسیون خانه

روش های جدید تغییر دکوراسیون دفتر کار

روش های جدید تغییر دکوراسیون دفتر کار

 

 


(2) نظر

چرخه رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

يکشنبه 3 5 1395 13:58

از دیرباز دکوراسیون منزل در میان ایرانیان اهمیت داشته و دارد اما به علت عدم تخصص و یا شلوغی و عدم اطلاع از نورپردازی صحیح و دکوراسیون و چیدمان صحیح ، خانه تبدیل به محیطی کسل کننده و خسته کننده تبدیل می شود .

(0) نظر

آموزش اصول نورپردازی

شنبه 2 5 1395 18:38

آموزش اصول نورپردازی


در گذشته نورپردازی صرفا مختص به مکان های اداری و تجاری و تفریحی و بطور کلی بناهای شاخص بوده در صورتی که امروزه مبحث نورپردازی به قدری گسترش یافته که شامل نورپردازی نمای ساختمان مسکونی - نورپردازی نمای ساختمان تجاری - نورپردازی هتل - نورپردازی محوطه- نورپردازی تالار - نورپردازی رستوران - نورپردازی بانک – نورپردازی مراکز خرید و .... می گردد.

(1) نظر

تاثیر زیبایی و معماری داخلی ساختمان بر زندگی

شنبه 2 5 1395 18:36

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد. 
(1) نظر
X